Jak można nam pomóc

Jak pomóc naszym kociakom?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dla osób, które chciałyby nam pomóc:

Przekaż nam 1,5% podatku

Wpłać na zbiórkę

nasze stałe zbiórki: pomagam.pl, ratujemyzwierzaki.pl – tu można ustawić stałą comiesięczną wpłatę

Kup saszetę wybranemu kociakowi

na platformie DlaSchroniska można wybrać konkretnego kociaka i spełnić jedną z jego potrzeb: sprawdź tutaj

Przekaż dary rzeczowe:

Zawsze chętnie przyjmujemy karmę, żwirek i wszystko, co potrzebne kociakom (transportery, drapaki, zabawki, podkłady higieniczne, klatki)

Zostań domem tymczasowym!

Stale szukamy domów tymczasowych, osób gotowych wziąć zwierzaka na dłuższy termin lub nawet na tydzień na „przechowanie” po kastracji.

Przekaż darowiznę

dane do przelewu:
37 1140 2004 0000 3102 7879 1131
Fundacja Neko
ul. Jesionowa 72/18
Tytułem: Darowizna na cele statutowe

Pomaganie przez kupowanie

Platforma Fanimani: kupując przez tę stronę, podarowujemy % naszych zakupów fundacji, nic na tym nie tracąc!

Postaw naszą puszkę w swojej firmie

Jeśli prowadzisz sklep lub inne miejsce, gdzie klienci byliby chętni do wrzucania drobniaków do fundacyjnych puszek, będziemy bardzo wdzięczni, jeśli zechcesz postawić naszą puszkę na swojej ladzie.

Zostań kotowozem!

Często potrzebujemy transportu – zawiezienie naszych podopiecznych do lecznicy czy domu tymczasowego będzie ogromną pomocą!

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!